Kelofood

Ako to funguje?

Kuchyňa KELOFOOD je rozvoz zdravých a vyvážených jedál, ktoré sú pripravované zo zdravých a čerstvých surovín. Jedlo, ktoré Vám navaríme a privezieme ku Vám domov, alebo práce balíme do ekologickýách misiek z ekologicky rozpustného papiera.

Ako a dokedy si mám objednať celodenné jedlo od Kelofoodu ?

Ako prvé musíte vykonať objednávku celodenného menu a to deň vopred, kedy chcem, aby mi jedlo prišlo…
Príklad: ak chcem mať celodennú stravu v utorok, tak si objednávku musím zrealizovať v pondelok a to dvoma spôsobmi.

  • Prvý spôsob je cez web www.kelofood.sk do 19:00 hod.
  • Druhý spôsob je telefonicky a to do 20:00 hod.

Kedy jesť jedlo, ak si objednám celodenné menu ?

Veľa z Vás sa nás pýta, kedy chodí rozvoz jedál, ak si objednáte celodenné menu a kedy máte zjesť raňajky, ak príde jedlo napr. o 10:00 hod. ?

Jedlá, ktoré varíme a rozvážame, ako celodennú stravu, ale aj obedové menu, tak varíme v deň rozvozov, aby ste jedlo, ktoré k Vám príde mali čerstvé a teplé! Preto objednávky prijímame deň vopred do večera 20:00 hod. telefonicky alebo cez web do 19:00 hod. Ráno následne varíme od 05:00 hod. do 9:00 hod.

Rozvoz jedál je medzi 09:30 a 11.30 hod. Rozvoz KELOFOOD k Vám prinesie raňajky, desiata, obed, olovrant a večeru. Raňajky, ktoré k Vám prinesieme sú určené na nasledujúci deň. Práve preto, že varíme V deň rozvozu, tak jedlo, ktoré rozvážame od 9:30 by sme raňajky priviezť nestihli.

Ak si objednáte jedlo na viacero dní, tak nasledujúci deň máte raňajky, ktoré sme k Vám priviezli z predošlého dňa a tie aj spapáte ? ostatné už máte privezené od nás, ako je desiata, obed, olovrant a večera čerstvé. Plus k Vám privezieme aj raňajky, ktoré máte opäť na nasledujúci deň….!